Skupina Band-a-SKA

Nové EP „V našem lese děs a běs“ je venku!

Žádné koncerty v nejbližší době

2016, rok změn

| Václav

Letošní rok začal skoro stejně, jako skončily ty předchozí. Na jaře jsme objezdili několik klubů po celé republice, hráli jsme na společných akcích s kapelami jako Larika, Třískáč nebo V3SKA, s pomyslným vrcholem na Čarodějnicích v Týništi. S příchodem léta jsme se kromě chystání vedlejšího projektu Band-a-SKA Unplugged (neboli Kand-li-ČKA) a venkovních koncertů a festivalů, kterých se nakonec vyskytlo poměrně dost, zavřeli opět do zkušebny a začali finišovat přípravy na natáčení našich nových skladeb.

V září jsme si odjeli Berlín, uzavřeli …

Celý článek»

9. Čarodějnice U Kulaté báby

| Václav

Už podeváté se letos koná odpoledne a večer plný zábavy U Kulaté báby na den pálení čarodějnic. Letos vychází 30. dubna na sobotu, což dává možnost bohatý program odstartovat dříve, a o to více je toho pro Vás tento rok přichystáno.

Tentokrát jsou kromě tradičních her pro děti a večerního hudebního programu připravena také dvě divadelní představení. Celý program odstartuje ve 13:30 Divadelní soubor U.F.O. (Unie Ftipných Osobností) s autorskou hrou Jindřicha Bartoše nazvanou Den blbec. V divadelním programu bude pokračovat soubor z Českého Meziříčí …

Celý článek»

Rozsvícení vánočního stromu U Kulaté báby

| Václav

Den před první adventní nedělí (letos 28. 11.) už čtvrtý rok pořádá hudební skupina Band-a-SKA, letos ve spolupráci s vodácko-turistickým centrem RAMPA sport, Rozsvícení vánočního stromu. Pořadatelé akce si přichystali hned několik změn, nejedná se tak už jen o klubový koncert, jako tomu bylo v letech minulých.

O hudební program ale rozhodně nepřijdete, kromě domácí a pořádající kapely Band-a-SKA vystoupí další tři hosté a večer dohraje DJ. Hlavním smyslem akce je ale pomoc Rebece, rok a půl staré holčičce z Pardubic, která má nemoc motýlích …

Celý článek»
Archiv novinek