Skupina Band-a-SKA

Nový singl „Please stop the time“ je venku!

––
Teplice nad Metují

V novém singlu Band-a-SKA potvrzuje směr a zpívá anglicky!

| Michal

Kapela Band-a-SKA se na české klubové a festivalové scéně probijí už sedmým rokem a v poslední době hodně zapracovala na svém zvuku. Důkazem je i nový singl s videoklipem, tentokrát pro kapelu netradičně v anglickém jazyce.

Po loňském křtu EP V našem lese děs a běs, na kterém po zvukové stránce spolupracoval Ecson Waldes ze studia Biotech a které naznačilo další hudební vývoj kapely, pokračuje Band-a-SKA v nastoleném trendu lehkého přitvrzení stylu a zahuštění pomocí samplů i v nových skladbách, z nichž jako první vyšel singl s videoklipem …

Celý článek»

2016, rok změn

| Václav

Letošní rok začal skoro stejně, jako skončily ty předchozí. Na jaře jsme objezdili několik klubů po celé republice, hráli jsme na společných akcích s kapelami jako Larika, Třískáč nebo V3SKA, s pomyslným vrcholem na Čarodějnicích v Týništi. S příchodem léta jsme se kromě chystání vedlejšího projektu Band-a-SKA Unplugged (neboli Kand-li-ČKA) a venkovních koncertů a festivalů, kterých se nakonec vyskytlo poměrně dost, zavřeli opět do zkušebny a začali finišovat přípravy na natáčení našich nových skladeb.

V září jsme si odjeli Berlín, uzavřeli …

Celý článek»

9. Čarodějnice U Kulaté báby

| Václav

Už podeváté se letos koná odpoledne a večer plný zábavy U Kulaté báby na den pálení čarodějnic. Letos vychází 30. dubna na sobotu, což dává možnost bohatý program odstartovat dříve, a o to více je toho pro Vás tento rok přichystáno.

Tentokrát jsou kromě tradičních her pro děti a večerního hudebního programu připravena také dvě divadelní představení. Celý program odstartuje ve 13:30 Divadelní soubor U.F.O. (Unie Ftipných Osobností) s autorskou hrou Jindřicha Bartoše nazvanou Den blbec. V divadelním programu bude pokračovat soubor z Českého Meziříčí …

Celý článek»
Archiv novinek