Skupina Band-a-SKA

Děláme novou desku!

Žádné koncerty v nejbližší době

Band-a-SKA potřetí v Berlíně

| Jan

Letos už třetí rok za sebou vyrazila kapela Band-a-SKA na vystoupení do hlavního města Německa. V sobotu 8. září se v Berlíně zúčastnili místního festivalu Popráci, konaném u příležitosti závodů v koulení balíků slámy. Na organizaci festivalu se podílejí i čeští krajánci a ten se tak stal také určitou oslavou česko-německého přátelství. Celé akce se kromě kapely z Týniště opět zúčastnili mimo jiné také hasiči z Horní Čermné, kteří právě v koulení balíků soutěžili.

Hudební festival se konal v podvečerních hodinách a Band-a-SKA …

Celý článek»

V novém singlu Band-a-SKA potvrzuje směr a zpívá anglicky!

| Michal

Kapela Band-a-SKA se na české klubové a festivalové scéně probijí už sedmým rokem a v poslední době hodně zapracovala na svém zvuku. Důkazem je i nový singl s videoklipem, tentokrát pro kapelu netradičně v anglickém jazyce.

Po loňském křtu EP V našem lese děs a běs, na kterém po zvukové stránce spolupracoval Ecson Waldes ze studia Biotech a které naznačilo další hudební vývoj kapely, pokračuje Band-a-SKA v nastoleném trendu lehkého přitvrzení stylu a zahuštění pomocí samplů i v nových skladbách, z nichž jako první vyšel singl s videoklipem …

Celý článek»

2016, rok změn

| Václav

Letošní rok začal skoro stejně, jako skončily ty předchozí. Na jaře jsme objezdili několik klubů po celé republice, hráli jsme na společných akcích s kapelami jako Larika, Třískáč nebo V3SKA, s pomyslným vrcholem na Čarodějnicích v Týništi. S příchodem léta jsme se kromě chystání vedlejšího projektu Band-a-SKA Unplugged (neboli Kand-li-ČKA) a venkovních koncertů a festivalů, kterých se nakonec vyskytlo poměrně dost, zavřeli opět do zkušebny a začali finišovat přípravy na natáčení našich nových skladeb.

V září jsme si odjeli Berlín, uzavřeli …

Celý článek»
Archiv novinek