Skupina Band-a-SKA

Děláme novou desku!

Žádné koncerty v nejbližší době

9. Čarodějnice U Kulaté báby

| Václav

Už podeváté se letos koná odpoledne a večer plný zábavy U Kulaté báby na den pálení čarodějnic. Letos vychází 30. dubna na sobotu, což dává možnost bohatý program odstartovat dříve, a o to více je toho pro Vás tento rok přichystáno.

Tentokrát jsou kromě tradičních her pro děti a večerního hudebního programu připravena také dvě divadelní představení. Celý program odstartuje ve 13:30 Divadelní soubor U.F.O. (Unie Ftipných Osobností) s autorskou hrou Jindřicha Bartoše nazvanou Den blbec. V divadelním programu bude pokračovat soubor z Českého Meziříčí  hrou Rychlé šípy, na motivy známého příběhu Jaroslava Foglara. V 17 hodin odstartuje hudební program, který bude letos také o něco bohatší. První vystoupí Mladý Týnišťský big band, s nímž zazpívá také jeden z organizátorů akce Michal Procházka. Prostor před dalším hudebním hostem vyplní pardubická zpěvačka Anett a po ní už nastoupí skupina z Dobrušky Čí je to vina?. Další přestavbu pódia Vám zkrátí zpěvačka Míša Tláskalová, tentokrát z Hradce Králové. Ve 20 hodin proběhne vyhlášení dětské soutěže Miss čarodějnice a hned po něm to rozbalí další domácí kapela Band-a-SKA, která na koncertě oslaví 5 let od svého prvního vystoupení. Multikulturní odpoledne a večer potom uzavře ska-punková parta z Hronova Heebie Jeebies.

O zábavu je tedy v sobotu 30. 4. postaráno a to už od 13:30. Pro děti budou připraveny různé hry a soutěže, včetně zmíněné Miss čarodějnice. K dispozici bude také skákací hrad, projížďky na koních a spoustu dalšího. Přijďte si tedy s námi užít pálení čarodějnic do areálu Rampa sport (Hospoda U Kulaté báby). Vstup je zdarma!